19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

show blocks helper
 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk 3907 L-M-H

  3907 L-M-H; tehlikeli sınıfa giren ağır materyaller için 11HP güç üretebilen ve bakım gerektirmeyen endüstriyel elektrik süpürgesidir. En ağır hizmet şartları altında bile bakım gerektirmeden uzun servis ömrü sunar. 175 litre hazne kapasitesi sunan cihazda, 35.000cm2 filtrasyon alanı ve 300 mBar vakum gücü mevcuttur.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk CTS 22 HC

  Nilfisk CTS 22 HC; en kompakt, sertifikalı ve tamamen yapılandırılabilir üç fazlı (trifaze) 2,2 kW endüstriyel vakum süpürgesidir. Tehlikeli toz sınıfı ile çalışmaya uygundur. Sürekli çalışabilen bu makine, yanal üfleyiciye sahip olup, 5300lt/dk hava akımı meydana getirmektedir. Cihaz hazne kapasitesi ise 50 litredir. Özellikle küçük alanlara sahip fakat yüksek emiş gücüne ihtiyaç duyan firmalar tarafından tercih edilmektedir.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk CTS 40 HC

  Nilfisk CTS 40 HC; kompakt ve ölçeklenebilir, zehirli sınıf tozlar ile çalışabilen, 4kW gücünde trifaze endüstriyel süpürgedir. Sürekli çalışabilen bu makine, yanal üfleyiciye sahip olup, 7000lt/dk hava akımı meydana getirmektedir. Cihaz hazne kapasitesi ise 50 litredir. Özellikle küçük alanlara sahip fakat yüksek emiş gücüne ihtiyaç duyan firmalar tarafından tercih edilmektedir.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk CTT 40 HC

  Nilfisk CTT 40 HC; patlama riski olan ortamlarda özellikle yüksek hava debisinin gerektiği uygulamalar için tasarlanmış 4kW gücünde trifaze endüstriyel süpürgedir. Sürekli kullanım için tasarlanmış bu model, 8900lt/dk hava debisi üretebilmektedir. Cihaz hazne kapasitesi ise 50 litredir. Türbin sayesinde elde edilebilen yüksek hava debisi sayesinde çok miktardaki ince tozun temizlenmesinde kullanılır.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T22 PLUS LC

  Nilfisk T22 PLUS LC; zehirli ve zararlı tozlarla çalışabilen, 2,2kW gücünde ve 100 litre hazne kapasiteli trifaze endüstriyel süpürgedir. 19500cm2 filtrasyon alanına sahip olup, HEPA veya ULPA filtre çok ince veya zararlı tozlar temizlenebilir. T22Plus, farklı endüstrilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için geniş bir opsiyon setine sahiptir.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T40 PLUS LC

  Nilfisk T40 PLUS LC; zehirli ve zararlı tozlarla çalışabilen, 4,3kW gücünde ve 100 litre hazne kapasiteli trifaze endüstriyel süpürgedir. 19500cm2 filtrasyon alanına sahip olup, HEPA veya ULPA filtre çok ince veya zararlı tozlar temizlenebilir. Kartuş filtre, 50 veya 100 lt hazne, hazne dolduğunda makineyi durduran cut-off sistemi gibi özelliklere sahiptir.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T40W PLUS LC

  Nilfisk T40W PLUS LC; zehirli ve zararlı çok ince partiküllü tozların çekilmesi amacıyla yüksek hava debisine sahip 4kW gücünde trifaze endüstriyel süpürgedir. 100 litre hazne kapasitesine sahip cihaz, 8150lt/dk hava debisi üretebilmektedir. 35000cm2 filtrasyon alanına sahip olup, HEPA veya ULPA filtre çok ince veya zararlı tozlar temizlenebilir. Jet Pulse kartuşlu filtre temizleme sistemi sayesinde filtrasyon hep en iyi düzeyde yapılabilir.

 • Trifaze Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk 3907

  Nilfisk 3907; ağır sanayide büyük partiküllerin ve materyallerin çekimi için tasarlanmış 15kW gücünde ve 175 litre hazne kapasitesine sahip trifaze bir endüstriyel süpürgedir. 35.000cm2 filtre alanı, büyük hazne kapasitesi ve güçlü motoru ile 3907 ağır işler için çok uygun bir endüstriyel vakum makinesidir.

 • Atex Ex Proof Süpürge , Patlamaya Karşı Korumalı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk VHS 110 ATEX

  Nilfisk VHS 110 ATEX; 400mm çapında, son derece esnek ve ulaşılması zor yerlere rahatlıkla girebilen güçlü ex proof elektrik süpürgesi ürünüdür. Monofazedir. Patlama riski bulunan tozlarla çalışmaya uygun bu makine; 1,1kW güç üretirken, aynı zamanda 37 litre de toz haznesi kapasitesine sahiptir.

 • Atex Ex Proof Süpürge , Patlamaya Karşı Korumalı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T22 PLUS ATEX

  T22 PLUS ATEX; kompakt ve 2,2kW gücünde tehlikeli tozların toplanması ve patlama riski bulunan ortamlarda çalışmak için geliştirilmiş ATEX süpürge ürünüdür. 100 litre hazne kapasitesine sahip bu makine, sürekli kullanıma uygun ve trifazedir. 19500cm2 filtrasyon alanı, orta boyutlu parçacıkların çekimi için uygun olup, 260 mBar vakum gücüne sahiptir.

 • Atex Ex Proof Süpürge , Patlamaya Karşı Korumalı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T40 PLUS ATEX

  T40 PLUS ATEX; 4,4kW gücünde ve tehlikeli tozların toplanması için modüler ve güçlü bir ex proof süpürge çözümüdür. Trifaze bir makina olup sürekli çalışma için uygundur. 19500cm2 filtrasyon alanı orta boyutlu partiküllerin çekimi için uygun olup, 360 mBar vakum gücüne sahiptir.

 • Atex Ex Proof Süpürge , Patlamaya Karşı Korumalı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk CTS-CTT ATEX

  Nilfisk CTS-CTT ATEX; patlama riski bulunan ortamlarda çekim uygulamaları için geliştirilmiş 2,2kW gücünde trifaze endüstriyel süpürgeleri kapsamaktadır. CTS modelleri ATEX Z22, CTT modelleri ise Z1-2 ve 21-22 sertifikalarına sahiptir. Cihazların hazne kapasiteleri ise 50 litredir.