Gösterilen sonuç sayısı: 6

show blocks helper
 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilfisk GD 5 Back

  Nilfisk GD 5 Back; özellikle manevra kabiliyetine ihtiyaç duyulan dar alanlarda kullanım için geliştirilmiş 1300W gücünde kablolu sırt tipi kuru elektrik süpürgesidir. 4,4kg ağırlıkta olup 2220 lt/dk hava debisine sahiptir. Kuru tip olan bu cihaz, dar alanlarda kullanılmak için idealdir.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilfisk GD 5 Back Battery

  Nilfisk GD 5 Back Battery; özellikle dar alanlarda temizlik yapmak için tasarlanmış, 36V lityum ion akü ile çalışan kablosuz sırt tipi süpürgedir. Kuru tip olan bu cihaz, tek şarjla 60 dk’ya kadar çalışabilmektedir. 650W maksimum güç üretebilen makine, aküler ile birlikte 8kg olup 1602 lt/dk hava debisine sahiptir.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilfisk GD 5 Fly

  Nilfisk GD 5 Fly; özellikle uçaklar ve hava taşıtları içerisinde temizlik yapmak için tasarlanmış, kablolu sırt tipi süpürgedir. 800W maksimum güç üretebilen makine, 4,2kg ağırlıkta olup 1740 lt/dk hava debisine sahiptir. Kuru tip olan bu cihaz, tüm havacılık kuralları ile uyumludur.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilfisk GD 10 Back

  Nilfisk GD 10 Back; özellikle manevra kabiliyetine ihtiyaç duyulan dar alanlarda kullanım için geliştirilmiş 780W gücünde kablolu sırt tipi kuru elektrik süpürgesidir. 5kg ağırlıkta olup 1980 lt/dk hava debisine sahiptir. Kuru tip olan bu cihaz, dar alanlarda kullanılmak için idealdir.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilco RS17-A

  Nilco RS17-A; dar alanlarda kullanım için geliştirilmiş yüksek performanslı ve akülü, 300W gücünde sırt süpürgesidir. 11.600 mAH gücündeki lityum ion aküleri 6 saatte tam şarj olur ve 1 saate kadar kesintisiz yüksek performanslı temizlik sağlar. 6 litre kapasiteye sahip makine, 69 dBA ses seviyesi ve 10kPA vakum gücüne sahiptir.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilco RS17

  Nilco RS17; dar alanlarda kullanım için geliştirilmiş yüksek performanslı ve kablolu, 1100W gücünde sırt süpürgesidir. 14,5 metrelik kablosu, operatörlerine geniş bir çalışma yarıçapı sağlar. 7 litre kapasiteye sahip makine, 69 dBA ses seviyesi ve 10kPA vakum gücüne sahiptir.