13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

show blocks helper
 • Sanayi Tipi Süpürge

  Viper LSU 135 Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi

  Viper LSU 135, tek motorlu ıslak kuru sanayi tipi elektrik süpürgesi ürünüdür.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Viper DSU 8 Sessiz Elektrik Süpürgesi

  Viper DSU 8, sessiz ve kuru tip elektrik süpürgesidir. Ofis, otel, plaza ve iş merkezlerinde kullanım için uygundur.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilfisk VP 930

  Nilfisk VP 930; oteller, okullar, ofisler ve hastanelerin günlük temizlik ihtiyaçları için tasarlanmış kompakt, sessiz ve sağlam elektrik süpürgesidir. 760W güç üreten bu makine, 1980 lt/dk hava debisi meydana getirmektedir. Nilfisk’in en çok satan modellerinden birisidir.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilfisk VP 100

  Nilfisk VP 100; kullanması son derece kolay giriş seviyesi kuru tip elektrik süpürgesidir. 880W güç üreten bu makine, 1800 lt/dk hava debisi meydana getirmektedir. VP100, Nilfisk’in diğer canister ticari süpürgelerinde kullanılan aksesuarlar ile uyumludur.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilfisk VP 600

  Nilfisk VP 600; oteller, temizlik şirketleri, restoranlar ve ticari kurumların temizlik ihtiyaçları için 800W gücünde kuru tip elektrik süpürgesidir. HEPA filtreleme sayesinde yüksek hijyen ve filtrasyon sağlamaktadır ve ortam hijyen kalitesini arttırmaktadır. 10 litre hazne kapasitesine sahip ve son derece hafif bir makinedir.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilfisk VP 600 Battery

  Nilfisk VP 600 Battery; 60 dakikaya varan çalışma süresi ve çift emiş seviyesi ayarına sahip, 650W gücünde akülü kuru tip elektrik süpürgesidir. HEPA filtreleme sayesinde yüksek hijyen ve filtrasyon sağlamaktadır ve ortam hijyen kalitesini arttırmaktadır. 10 litre hazne kapasitesine sahip ve son derece hafif bir makinedir.

 • Dik Elektrikli Süpürgeler

  Nilfisk VU 500

  Nilfisk VU 500; halı ve halıfleks alanlarda kullanım için geliştirilmiş, kullanımı ve bakımı oldukça kolay bir dik elektrik süpürgesidir. 810 W gücündeki cihaz, 2800 rpm fırça hızına ve 3,5 litre toz torbası kapasitesine sahiptir. 1620 lt/dk hava debisi üretebilmektedir.

 • Atex Ex Proof Süpürge , Patlamaya Karşı Korumalı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk IVB 7 ATEX

  Nilfisk IVB 7 ATEX; 1,2kW gücünde ve tehlikeli tozların toplanması için modüler ve güçlü bir ex proof süpürge çözümüdür. Trifaze üründür, sürekli çalışmaya uygundur.

 • Gıda ve İlaç için Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk VHW 200

  Nilfisk VHW 200; GMP uyumlu ve dar alanlarda kullanım için geliştirilmiş 0,4kW gücünde trifaze endüstriyel süpürgedir. Küçük alanlarda kullanım için ideal olan bu cihaz, 1 litre hazne kapasitesi ve 1192 lt/dk hava debisine sahiptir. Trifaze bu cihaz, sürekli kullanım ve proses makinelerine entegrasyon için uygundur.

 • Ambalaj ve Kırpıntılara Özel Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk R 104

  Nilfisk R 104, çapakların ve ambalaj atıklarının toplanmasında kullanılan 4kW gücünde endüstriyel süpürgedir. 114 litre hazne kapasitesine sahip bu makine, 2600 lt/dk hava debisi ve 230 mBar vakum gücüne sahiptir. Plastik, kağıt ve ambalaj üretim tesislerinde kullanım için uygun bir vakum makinesidir.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilco RS17-A

  Nilco RS17-A; dar alanlarda kullanım için geliştirilmiş yüksek performanslı ve akülü, 300W gücünde sırt süpürgesidir. 11.600 mAH gücündeki lityum ion aküleri 6 saatte tam şarj olur ve 1 saate kadar kesintisiz yüksek performanslı temizlik sağlar. 6 litre kapasiteye sahip makine, 69 dBA ses seviyesi ve 10kPA vakum gücüne sahiptir.

 • Kuru Tip Elektrikli Süpürgeler

  Nilco RS17

  Nilco RS17; dar alanlarda kullanım için geliştirilmiş yüksek performanslı ve kablolu, 1100W gücünde sırt süpürgesidir. 14,5 metrelik kablosu, operatörlerine geniş bir çalışma yarıçapı sağlar. 7 litre kapasiteye sahip makine, 69 dBA ses seviyesi ve 10kPA vakum gücüne sahiptir.