18 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

show blocks helper
 • Sanayi Tipi Süpürge

  Viper LSU 375 Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi

  Viper LSU 375, üç motorlu ıslak kuru sanayi tipi elektrik süpürgesi ürünüdür.

 • Sanayi Tipi Süpürge

  Rottest PRO 3F Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi

  Rottest PRO3F; oto yıkama uygulamaları ve sanayide kullanım için geliştirilmiş 3 motorlu ıslak kuru sanayi tipi elektrik süpürgesidir.

 • Monofaze Endüstriyel Süpürgeler , Sanayi Tipi Süpürge

  Nilfisk S3

  Nilfisk S3; 3kW güç ve 8100lt/dk hava debisi üreten ve profesyonel uygulamalarda kullanım için geliştirilmiş monofaze sanayi tipi elektrik süpürgesidir. Bu süpürge, aynı zamanda dijital bir gösterge paneline sahip olup, cihaz fonksiyonlarına bu kontrol paneli kullanılarak kolayca ulaşmak mümkündür.

 • Monofaze Endüstriyel Süpürgeler , Sanayi Tipi Süpürge

  Nilfisk S3B L100

  Nilfisk S3B L100; 3kW güç ve 8100lt/dk maksimum hava debisi üretebilen, monofaze sanayi tipi elektrik süpürgesidir. Nilfisk’in en popüler modellerinden biri olan bu makine, 100 litre hazne kapasitesi mevcuttur. Farklı uygulamalara yönelik L ve M sınıfı opsiyonel filtrasyon seçeneklerine sahiptir.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk S3 L-M-H

  Nilfisk S3 L-M-H; ıslak ve kuru tip tehlikeli tozların temizlenmesi için endüstriyel seviye dijital vakum makinesidir. Monofaze bir üründür. 3kW güç üreten bu endüstriyel süpürge, 37 lt hazne kapasitesine ve 16.000cm2 filtrasyon alanına sahiptir.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk CTS 40 HC

  Nilfisk CTS 40 HC; kompakt ve ölçeklenebilir, zehirli sınıf tozlar ile çalışabilen, 4kW gücünde trifaze endüstriyel süpürgedir. Sürekli çalışabilen bu makine, yanal üfleyiciye sahip olup, 7000lt/dk hava akımı meydana getirmektedir. Cihaz hazne kapasitesi ise 50 litredir. Özellikle küçük alanlara sahip fakat yüksek emiş gücüne ihtiyaç duyan firmalar tarafından tercih edilmektedir.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk CTT 40 HC

  Nilfisk CTT 40 HC; patlama riski olan ortamlarda özellikle yüksek hava debisinin gerektiği uygulamalar için tasarlanmış 4kW gücünde trifaze endüstriyel süpürgedir. Sürekli kullanım için tasarlanmış bu model, 8900lt/dk hava debisi üretebilmektedir. Cihaz hazne kapasitesi ise 50 litredir. Türbin sayesinde elde edilebilen yüksek hava debisi sayesinde çok miktardaki ince tozun temizlenmesinde kullanılır.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T40 PLUS LC

  Nilfisk T40 PLUS LC; zehirli ve zararlı tozlarla çalışabilen, 4,3kW gücünde ve 100 litre hazne kapasiteli trifaze endüstriyel süpürgedir. 19500cm2 filtrasyon alanına sahip olup, HEPA veya ULPA filtre çok ince veya zararlı tozlar temizlenebilir. Kartuş filtre, 50 veya 100 lt hazne, hazne dolduğunda makineyi durduran cut-off sistemi gibi özelliklere sahiptir.

 • Tehlikeli Toz Sınıfı Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T40W PLUS LC

  Nilfisk T40W PLUS LC; zehirli ve zararlı çok ince partiküllü tozların çekilmesi amacıyla yüksek hava debisine sahip 4kW gücünde trifaze endüstriyel süpürgedir. 100 litre hazne kapasitesine sahip cihaz, 8150lt/dk hava debisi üretebilmektedir. 35000cm2 filtrasyon alanına sahip olup, HEPA veya ULPA filtre çok ince veya zararlı tozlar temizlenebilir. Jet Pulse kartuşlu filtre temizleme sistemi sayesinde filtrasyon hep en iyi düzeyde yapılabilir.

 • Sanayi Tipi Süpürge , Trifaze Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T30

  Nilfisk T30; sanayi ve metal endüstrisinde kullanım için tasarlanmış 3kW güce ve 100 litre hazne kapasitesine sahip, trifaze endüstriyel süpürgedir. Sürekli kullanıma uygun bu cihaz, 19.500cm2 filtrasyon alanı ve 310 mBar vakum gücüne sahiptir. L veya M sınıfı filtre seçeneklerine sahip bu makine, yanal üfleyici ile yüksek performans için geliştirilmiştir.

 • Sanayi Tipi Süpürge , Trifaze Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T40

  Nilfisk T40; metal endüstrisi ve diğer tüm sanayi kollarında kullanım için geliştirilmiş 4kW güç ve 100 litre hacme sahip trifaze endüstriyel süpürgedir. Sürekli kullanım için uygun bu makine, yanal üfleyici, manuel filtre çırpıcı ve L / M filtre seçenekleriyle donatılmıştır. 19.500cm2 filtrasyon alanı ve 460 mBar vakum gücüne sahiptir.

 • Sanayi Tipi Süpürge , Trifaze Endüstriyel Süpürgeler

  Nilfisk T40W

  Nilfisk T40W; metal endüstrisi ve diğer tüm sanayi kollarında kullanım için geliştirilmiş yüksek debili, 4kW güç ve 100 litre hacme sahip trifaze endüstriyel süpürgedir. 19.500cm2 filtrasyon alanı ve 460 mBar vakum gücüne sahip makine, maksimum 8150lt/dk hava debisi üretebilmektedir. Sürekli kullanım için uygun bu makine, yanal üfleyici, manuel filtre çırpıcı ve L / M filtre seçenekleriyle donatılmıştır.